Властивості і переваги

Давайте розглянемо властивості і переваги рідких шпалер "Стиль", які нам додадуть впевненості у виборі цього чудового продукту.

Самою головною перевагою рідких шпалер Стиль можна назвати їх екологічність. Як було сказано раніше, шпалери виробляються тільки з натуральних і екологічно чистих компонентів: волокна целюлози, бавовни, шерсть, нитки шовку, перламутр, шматочки слюди, водоростей і навіть застосовувані барвники та клеючі речовини зроблені на основі целюлози. Використовуються тільки якісні і натуральні інгредієнти. Завдяки цьому рідкі шпалери абсолютно не викликають алергії (вони гіпоалергенні) і роздратування, не роз'їдають шкіру і при роботі з ними абсолютно немає ніякої необхідності використовувати будь-які захисні пристосування і спецодяг (респіратори, рукавички і т.п.). Це один з кращих матеріалів для застосування його в дитячих приміщеннях (не містить ніякої хімії, має волокнисту м'яку структуру, що знижує ризик фізичного травмування дитини).

Рідкі шпалери що називається «дихають», тобто вони паропроникні і гігроскопічні. Це досягається завдяки неоднорідності структури цього декоративного матеріалу, що в свою чергу важливо, так як на стінах не утворюється конденсат і не створюється «парниковий ефект» у приміщенні. Цей факт дозволяє використовувати рідкі шпалери Стиль в приміщеннях без опалення. Тут хочеться відзначити і антигрибкові властивості шпалер, які досягаються завдяки спеціальним антигрибковим добавкам у складі, що дозволяє забути про цвіль у приміщенні.

Важливою властивістю рідких шпалер є їх антистатичність. Натуральні компоненти складу рідких шпалер мають нейтральний електричний заряд. Це змушує пил не притягатися до поверхні матеріалу, а навпаки - відштовхуватися від неї і не забруднювати поверхню. Тобто вони не накопичують і не всмоктують пил в себе. Така властивість дуже важлива для людей з астмою і схильних до алергії (таким людям абсолютно необхідна чистота повітря).


Легко і просто наносяться на поверхню. Рідкі шпалери Стиль використовувати дуже просто. Досить залити шпалери необхідною кількістю води і вони готові до застосування. Практично не потрібно для цього мати ніяких навичок, вміння і швидкість самі прийдуть через одну-дві години роботи з матеріалом, що дозволяє виконувати роботу навіть тим, хто ніколи цим раніше не займався. Потрібно всього лише взяти в руки відро і шпатель. Навіть зовсім немає ніякої необхідності виносити всі меблі з приміщення, всього лише потрібно забезпечити вільний підхід до важкодоступних поверхонь, до кутів і стиків, до укосів, плінтусів і лиштв. До того ж пил при нанесенні шпалер не буде докучати - адже його просто немає, немає бруду, як немає і будь-яких неприємних специфічних будівельних запахів. А швидкість обробки варіюється в межах 3-6 м2 поверхні за одну годину роботи. До того ж вони не бояться протягів - після нанесення шпалер на поверхню необхідно створити в приміщенні хороший протяг для кращого висихання.

Підготовка поверхні для обробки рідкими шпалерами не обов'язкова. Не має потреби в ідеальному вирівнюванні стін, шпаклюванні, у виведенні кутів й укосів - рідка і пластична структура замішаних шпалер дозволяє виправити недоліки оброблюваної поверхні прямо в процесі їх нанесення. Рідкі шпалери Стиль можна навіть наносити на НЕ обштукатурену поверхню, правда в такому випадку буде деяка перевитрата використовуваного матеріалу.


При використанні рідких шпалер Стиль ви назавжди забудете що таке шви і тріщини стін (звичайно в розумних межах). При нанесенні рідких шпалер виходить суцільне покриття без швів і стиків (тут важливо проводити нанесення від кута до кута). Наші рідкі шпалери пластичні на розрив і стійкі до деформацій, що дає їм можливість закривати тріщини, що виникають на стінах в процесі природної усадки будівель (особливо нових будівель) вже набагато пізніше після нанесення шпалер.

Одними з найбільш характерних властивостей рідких шпалер Стиль є їх тепло- і звукоізоляція, а також пожежна безпека. Рідкі шпалери відмінно підходять для оздоблення стін із залізобетону і стель, так як мають досить високі теплоізоляційні (а в поєднанні з традиційним утепленням фасадної частини будівлі є безсумнівним плюсом) і звукопоглинальні властивості (що також дуже корисно, якщо згадати яка в багатьох випадках звукоізоляція у наших старих квартир). Завдяки своїй тугогорючесті, рідкими шпалерами можна також обробляти евакуаційні шляхи громадських будівель.

Великим плюсом є висока ремонтопридатність покриття. При пошкодженні поверхні з нанесеними раніше рідкими шпалерами Стиль в результаті пустощів дітей або домашніх тварин, при випадковому пошкодженні в процесі установки меблів, а також при забрудненні шпалер - вони досить легко і швидко реставруються. Для цього зовсім не обов'язково наносити новий матеріал. Досить зволожити пошкоджене місце з розпилювача водою (а в разі коли шпалери забруднені, потрібно зняти брудний шар) і або шпателем, або навіть руками полагодити пошкодження, використовуючи сусідній з пошкодженням матеріал. Повірте, ніхто не помітить що недавно тут була «аварія»

За допомогою рідких шпалер можна створювати ексклюзивні композиції, тим самим дати волю своїй творчості, чудово провести час з дитиною, створюючи красивий малюнок у неї в кімнаті. Вельми широкий асортимент рідких шпалер Стиль дозволяє це зробити завдяки величезній різноманітності колірних рішень, різних видів структури і фактури покриття матеріалу. Створюйте своїми руками разом з усією своєю родиною картини, панно, аплікації і робіть кожну кімнату унікальною і неповторною. Адже це ж так просто зробити з рідкими шпалерами "Стиль"!

Зручність і простота транспортування і зберігання. Рідкі шпалери Стиль випускаються в герметичних поліетиленових пакетах вагою 1 кг. До їх складу входить також і клей. Шпалери в упаковці зовсім не бояться ні коливань температури, ні вологості і можуть в такому вигляді зберігатися довгий-довгий час.


Можливість багаторазового використання. Так-так, і така властивість є у рідких шпалер Стиль! Якщо ви захочете замінити шпалери у себе в кімнаті і при цьому ви не хочете витрачатися на купівлю нових для ремонту, наприклад, дачі - то немає нічого простішого! Зніміть шпалери в своїй квартирі і нанесіть їх на дачі! Для цього просто розмочити ретельно їх водою з розпилювача, вони приймуть знову пластичну форму як у момент нанесення, і зберіть їх за допомогою шпателя. У рідкому стані їх можна зберігати до 14-ти діб і за цей час ви вже точно знайдете їм застосування, а наносити повторно один і той же матеріал можна до 3-х разів!

Рідкі шпалери, завдяки натуральності своїх компонентів, абсолютно не вбирають в себе запахи з навколишнього середовища, мають високу стійкість кольору, що дозволяє їм практично не вигоряти. Це абсолютно зносостійкий і довговічний обробний матеріал. Рідкі шпалери Стиль - це незаперечно висока якість, чудові оздоблювальні матеріали та унікальна ціна!