Умови угоди - договірні відносини між Інтернет-магазином "Варіант-Стиль" і Покупцем


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Товар - перелік найменувань асортименту, наданий компанією-виробником рідких шпалер «Стиль».

Продавець - Інтернет-магазин "Варіант-Стиль", який реалізує Товар компанії-виробника рідких шпалер «Стиль».

Покупець - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, що містяться в цій Угоді.

Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» - ресурс в Інтернеті за адресою https://variant-style.org.uaУМОВИ ЗГОДИ

Купівля товару означає Вашу повну згоду і прийняття даних умов.

Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами - не підтверджуйте своє замовлення. Підтверджене і оплачене замовлення не може бути скасованим, крім випадків, передбачених законодавством України.

Адміністрація сайту Інтернет-магазину «Варіант-Стиль» залишає за собою право обробити і вислати тільки ті замовлення, покупці яких висловили свою повну згоду і прийняття даних умов.

Розміщуючи замовлення в нашому магазині, покупець зобов'язується дотримуватися і виконувати всі нижче перераховані правила і умови.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР

1. Товар представлений на Сайті через фотографії зразків товарів, що є власністю компанії-виробника Товару.

2. Товар може незначно відрізнятися від фото-зразків по тону в межах, допустимих компанією-виробником Товару, але обов'язково буде відповідати характеристикам, заявленим виробником Товару даної категорії.

3. Кожен товар супроводжується фотографією (фотографіями), текстовим описом (якщо необхідно) і ціною.

4. На прохання Покупця Продавець може надати (за допомогою електронної пошти або через внутрішні повідомлення Інтернет-магазину) іншу інформацію, необхідну і достатню, для прийняття Покупцем рішення про покупку товару.ЗАМОВЛЕННЯ і ОПЛАТА

1. Ціни можуть бути відкореговані на Сайті без попереднього повідомлення у зв'язку зі зміною обмінних курсів валют і зміною собівартості продукції, в тому числі за попередньою згодою з виробником Товару. Ціна товару в уже підтвердженому і сплаченому замовленні коригуванню не підлягає.

2. Асортимент доступних товарів може бути змінений без попереднього повідомлення.

3. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, наданий в Інтернет-магазині. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості.

4. Після оплати замовлення не підлягає анулюванню, крім випадків, передбачених законодавством України.

5. Після здійснення покупки Покупцеві направляється електронний рахунок, який включає номер замовлення, список замовлених товарів і суму замовлення, а також реквізити для оплати придбаного замовлення.

6. Після отримання Продавцем оплати за замовлення статус замовлення буде змінено на "Замовлення оплачено". При цьому буде надіслано підтвердження оплати на адресу електронної пошти покупця, вказану при реєстрації облікового запису покупця.

7. Зміна статусу замовлення на "Замовлення оплачено" є підтвердженням оплати замовлення.

Більш детально про оплату замовлення сказано в розділі Сайту «Інформація» - «Оплата і доставка».ДОСТАВКА

1. Доставка товару до Покупця здійснюється кур'єрськими службами доставки по Україні.

2. Терміни виконання доставки залежать від обраної Покупцем служби доставки і віддаленості регіону адресата. В середньому, терміни доставки складають від 1 до 5 днів (зазвичай 3-4 дні, якщо не сказано інше в картці товару).

3. Цією угодою Покупець погоджується, що всі можливі транспортні витрати за доставку товару будуть оплачені в повній мірі Покупцем при отриманні товару в офісі компанії-перевізника. Продавець не несе ніякої відповідальності за збереження товару після передачі його компанії-перевізнику та можливі додаткові витрати Покупця з транспортування і зберігання товару перевізником.

4. Клієнт сам зобов'язаний стежити за термінами доставки перевізником.

Більш детально про доставку замовлення сказано в розділі Сайту «Інформація» - «Оплата і доставка».ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1. Покупець має право відмовитися від покупки, якщо замовлення ще не було оплачено.

2. У разі неотримання або несвоєчасного отримання Клієнтом посилки в офісі транспортної компанії-перевізника з власної вини, або з вини третіх осіб, витрати за зберігання на складі компанії-перевізника і можливі витрати на повторну відправку замовлення лягають на Покупця.

3. Після відправки товару Покупцеві Покупець має право повернути придбаний товар в оригінальній упаковці, не вживаний, з документами, що підтверджують покупку і оплату і з поясненням причини повернення протягом 14 днів з дня покупки товару Покупцем, згідно із законодавством України. Пересилання товару в цьому випадку здійснюється за рахунок Покупця.

4. При поверненні товару Інтернет-магазин повертає повну вартість купленого товару Покупцеві.ІНШЕ

Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати або скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

Адміністрація Інтернет-магазину залишає за собою право вносити в даний документ зміни на власний розсуд, в будь-який час без будь-якого додаткового повідомлення.