Оплата і доставка рідких шпалер Стиль

ОПЛАТА

Інтернет-магазин рідких шпалер «Варіант-Стиль» працює по передоплаті або через послугу накладений платіж (тобто за сам товар і за його доставку в Ваше місто Ви сплачуете безпосередньо при отриманні в службі доставки). Обмежень на суму замовлення немає!!! 

Якщо Ви вже вибрали товар в нашому магазині, підготували замовлення і готові його підтвердити - на завершальній стадії замовлення Вам буде надана інформація з реквізитами, на які Ви повинні здійснити оплату Вашого замовлення (у разі якщо Ви вибрали передоплату як спосіб розрахунку за покупку). Ця інформація також відсилається Вам, як покупцеві, на вказану при реєстрації адресу електронної пошти (тобто в листі Ви отримаєте номер замовлення, детальний опис замовлення з ціною по кожній позиції товару, загальну суму, яку Ви повинні сплатити для початку обробки Вашого замовлення та наші реквізити для оплати замовлення). Після оплати замовлення отримує статус «В обробці».

Якщо Покупець вибрав оплату і доставку через накладений платіж, необхідно в поле <Коментар до замовлення> вказати що це накладений платіж, місто доставки, відділення служби доставки, ПІБ одержувача та номер телефону одержувача. При відсутності повної інформації про доставку та оплату ми з Вами зв'яжемося, використовуючи зазначені Вами дані (номер телефону або адресу електронної пошти), для уточнення деталей замовлення.

Посилка з товаром відправляється тільки після повного уточнення деталей замовлення. Відправка замовлення здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надходження оплати на рахунок або повного узгодження деталей замовлення при використанні послуги Накладений платіж.


ДОСТАВКА

Доставка здійснюється по всій території України за допомогою кур'єрських служб доставки:

 

 Нова Пошта


 

 Укрпошта
Тарифи і терміни доставки залежать від компанії-перевізника, якою Ви хочете скористатися. Витрати за доставку замовлення і можливі витрати за зберігання посилки на складі перевізника сплачує Покупець.

Після оплати Ваш вантаж відправляється на склад компанії-перевізника і замовлення в «Особистому кабінеті» отримує статус «Відправлений». Покупцеві надсилається повідомлення про відправку вантажу і номер товарно-транспортної декларації. Зазвичай доставка рідких шпалер відбувається протягом 1-3 робочих днів після оформлення та оплати замовлення.

Для отримання товару необхідно вказати номер декларації і пред'явити паспорт.