Політика безпеки - про надання і обробку персональних даних

Адміністрація Інтернет-магазину «Варіант-Стиль» гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення покупця.


Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами по телефону або засобами електронної пошти для можливого з'ясування деталей замовлення та для того, щоб замовлений Вами товар був доставлений саме Вам, в потрібне місце і в термін.


Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.


Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти support@variant-style.org.ua і ми завжди допоможемо Вам!


Представники Інтернет-магазину «Варіант-Стиль» ніколи не попросять у Вас паролі, дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.


Загальні положення:


  1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину «Варіант-Стиль». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

  2. Права на товарні знаки, їх назви, що згадуються на нашому сайті, належать тільки їх власникам.

  3. На сайті Інтернет-магазину «Варіант-Стиль» є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Адміністрація Інтернет-магазину «Варіант-Стиль» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.


Особисті відомості та безпека:


  1. Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України або ж випадків, при яких ці дані необхідні виключно для виконання замовлення.

  2. У певних обставинах Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

  3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий Кабінет».

  4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від надання нами такої інформації.

  5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин «Варіант-Стиль» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

  6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

  7. Цим Ви надаєте свою згоду на використання Продавцем і / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, з метою визначеною Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії. Ця згода може бути відкликана тільки за умови письмового повідомлення не менше ніж за 5 календарних днів до передбачуваної дати припинення використання персональних даних.


Порядок обробки персональних даних: обробка персональних даних відбувається протягом доби після оформлення замовлення.