Склад рідких шпалер

Склад рідких шпалер різних виробників ідентичний за своїми складовими і по суті відрізняється деякими використовуваними компонентами і їх пропорціями. Тут і надалі ми будемо розглядати рідкі шпалери українського виробника "Стиль™", який є одним з лідерів вітчизняного виробництва цього чудового декоративного матеріалу в співвідношенні ціна-якість. Рідкі шпалери "Стиль" регламентовані спеціальними Технічними умовами, що зобов'язує виробника ретельно підходити до вибору сировини та інших складових, які застосовуються в процесі виготовлення рідких шпалер.


Рідкі шпалери, як ми вже розглядали у попередньому огляді, являють собою суміш, до складу якої входять тільки натуральні компоненти: розпущені волокна целюлози і бавовни, шматочки шовкової нитки, ангоркі, перламутр в поєднанні з природними і абсолютно нешкідливими для людей і тварин антигрибковими добавками і водорозчинними сполучними добавками (пластифікатор). Завдяки цим складовим, а велика частина з них виготовляється з відновлювальних природних ресурсів, рідкі шпалери "Стиль" екологічно чисті, що є дуже важливим моментом в наших сьогоднішніх реаліях.


Використовувана у виробництві рідких шпалер "Стиль" сировина найвищої якості, яка відповідає світовим стандартам. Різноманітність асортименту заслуговує на особливу увагу і пошану - понад 190 типів рідких шпалер.

Завдяки природним компонентам рідкі шпалери "Стиль" не призводять до забруднення навколишнього середовища навіть після їх утилізації, тому що абсолютно повністю розкладаються, не виділяючи шкідливих і небезпечних речовин.

Тут ми впритул наблизились до найцікавіших для нас, як покупців, питань - якими ж властивостями і перевагами володіють рідкі шпалери "Стиль". Мова про це і піде у наступній статті.