Сфера застосування рідких шпалер

У попередньому огляді ми порівнювали вартість обробки різними оздоблювальними матеріалами щоб зрозуміти - чи дійсно вигідно використовувати рідкі шпалери в ремонті. І як виявилося - так! Не тільки вигідно, але і шикарно і естетично! Зараз трохи зупинимося на сфері застосування цього чудового матеріалу.

Звичайно ж, в основному рідкі шпалери "Стиль" призначені для обробки стін і стель кімнат будинків і квартир, аптек, клубів, ресторанів, номерів готелів, салонів краси, стоматкабінетів, для обробки як громадських приміщень: класів шкіл, офісів, приміщень дитячих садків, так і приміщень адміністративних будівель.

Вибір рідких шпалер в якості оздоблювального матеріалу в кожному конкретному випадку залежить від сукупності певних чинників. Так, наприклад, при обробці стін в нових квартирах і будинках рідкі шпалери мають незаперечну перевагу перед іншими матеріалами, тому як для їх нанесення не потрібно довгої, виснажливої ​​і дорогої підготовки стін. І до того ж вони дозволяють швидко і досить легко виконувати реставраційні роботи після «усадки» нової будівлі.

Так як покриті рідкими шпалерами "Стиль" поверхні мають фактурну структуру, то візуально практично не спостерігається нерівностей стін і стель, тобто рідкі шпалери приховують майже всі огріхи. Це дозволяє їх використовувати для обробки вже старих будинків і квартир, де стіни і кути були вирівняні раніше, але недостатньо ідеально, де є нерівні ніші, куполи, арки і т.п.

Величезною перевагою рідких шпалер "Стиль" перед звичайними паперовими шпалерами в рулонах є те, що вони абсолютно не бояться протягів, вологості і температурних перепадів. Вони не відклеюються на відміну від других. Цей факт дозволяє розширити їх сферу застосування і використовувати рідкі шпалери для обробки стін в приміщеннях без опалення, таких як балкони, лоджії, кухні, дачні та садові будиночки.

Натуральність компонентів і екологічність всього складу рідких шпалер дає їм першорядне право бути використаними при обробці стін приміщень шкіл, дитячих садків, дитячих кімнат і т.д. А гипоаллергенність рідких шпалер дозволяє, як ми вже раніше обговорювали, використовувати їх там, де живуть або перебувають люди, схильні до алергії.

І ось ми вже підійшли впритул до самого технологічного процесу. У наступній статті розберемося з підготовкою стін перед обробкою нашими рідкими шпалерами "Стиль".